COOPERATIV s.r.o.
Perlitová 1870/31
140 00 Praha 4 

 


 
   Dopravníky DS jsou určeny pro dopravu suchých sypkých nebo granulovaných materiálù v přímých úsecích až do délky 120m a v obloucích až do sklonu 90 stupňů dle typu dopravníku a přepravovaného materiálu. Materiál je dopravován bezosou spirálou, která zabezpečuje pohyb materiálu v celém průřezu dopravníku. Spirála se otáčí v plastovém potrubí, které umožňuje tvarovat dráhu přepravovaného materiálu vkládáním a eventuálně zkracováním plastových oblouků.
 
   Dopravník je koncipován jako tažený dopravník s výpadem na konci u pohonu, dle potřeby je možné (i dodatečně) vkládat jednotlivé plastové výpady s uzávěrem.
 
   Dopravník je plněn pomocí různých typů vstupních násypek, která jsou dodávány na základě typu skladovacích zásobníků a přepravovaného materiálu.
 
   Celý proces je možné pomocí elektronických čidel zautomatizovat včetně možnosti časových prodlev nebo eventuální změny množství přepravovaného materiálu změnou otáček pohonu. 

 

 

Technická podpora: krmítka, napáječky, prasata, drůbež, krávy, skot, kuřata, brojleři, krůty, skladování, krmné směsi, doprava, sklolaminát, zemědělství, obilí, zemědělská technika, zemědělský velkoobchod.